• Profilo VX680 Yeni Nesil Yazarkasa
  Profilo Yazarkasa Entegrasyonu
 • Hugin VX675 Yeni Nesil Yazarkasa
  Hugin Yazarkasa Entegrasyonu
 • BarkodSis Kobi
  Hızlı Satış Ekranı
 • BarkodSis Kobi
  Caller ID Paket Servis
 • BarkodSis Kobi
  Size Özel Masaüstü
 • BarkodSis Kobi
  Stok Kartları
 • DEMO YÜKLE

  BARKODSİS KOBİ PROGRAMINI İLK ÖNCE DENEYİNİZ.

  BİLGİSAYARA İNDİR
 • FİYATLAR

  BARKODSİS KOBİ PROGRAMI VE MODÜL FİYATLARI.

  İNCELEYİN
 • ÖZELLİKLER

  BARKODSİS KOBİ PROGRAMI GENEL ÖZELLİKLERİNİ KEŞFEDİN

  DETAYLAR
 • BİZE ULAŞIN

  YAZILIMLA İLGİLİ TÜM SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN

  İLETİŞİM

FARKLI KULLANICILAR


Farklı yetkilere sahip sınırsız kullanıcı tanımlayabilirsiniz.

BARKOD ÜRETME ve BASKI


Barkodlu barkodsuz ürünler için barkod oluşturma etiket baskı.

MÜŞTERİ EKRANI


Müşterilerinizde ürün fiyatlarını görmelerini sağlayın

E-TİCARET ENTEGRASYON


IDEA SOFT E-Ticaret sistemi ile XML entegrasyonu

LOGO XML ENTEGRASYONU


Logo yazılım ürünleri ile stok ve fatura entegrasyonu

EL TERMİNALİ


El terminalleri ile satış ve envanter özelliği

YAZARKASA ENTEGRASYONU


Otomatik yazarkasa fişi yazdırma özelliği

TERAZİ ENTEGRASYONU


Barkodlu ve seri portlu ve eski tip teraziler ile kullanabilirsiniz.

Kırtasiye Programı BarkodSis Kobi


BarkodSis Kobi programı stok seviyelerini doğru bir şekilde takip etmenize, tüm işlemleri otomatik hale getirmenize ve müşterilerinize sunulan hizmet verimliliğini arttırmanıza olanak tanıyan bir yönetim çözümü sunar.

Bir işletmenin barkodlu satış sisteminde ihtiyaç duyacağı stok, cari, fatura, masraf, çek, banka, envanter, yazarkasa, indirim, paket servis, hızlı satış gibi temel modülleri barkodsis kobi programında bulabilirsiniz. Ülkemizde çok sık yaşanan eleman sirkülasyonu nedeniyle, kasiyerler tarafından kullanılan satış ekranımız hiç bilgisayar bilgisi olmayanlar tarafından bile birkaç dakika içinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Eleman ve kasiyerlerin programa erişim yetkilerini belirleyerek programın sadece sizin belirleyebileceğiniz bölümlerine erişmelerini sağlayabilirsiniz.

İşletmenize gitmeden dizüstü bilgisayarınızdan istediğiniz zaman barkodsis kobi programını çalıştırıp, işletmenizin stok durumu, cari ekstre veya cirolarını izleyebilirsiniz.

 

Satış Ekranları


İki farklı satış ekranından işletmeniz için uygun olanını seçerek, hızlı satış işlemlerinizi gerçekleştirebilrsiniz.

Tanımlamış olduğunuz stok kartlarından istediklerinizin hızlı satış ekranında satış tuşu olarak gözükmesini sağlar, bu tuşlara tıklayarak veya dokunarak satış yapabilirsiniz. Özellikle barkodu olmayan ve barkod yapıştırılamayacak olan ürünler için kullanılan bir özelliktir. Tuşlar üzerinde isterseniz ürün adları ya da resimlerini gösterebilirsiniz.

Açık Hesap, Nakit Ödeme ve Kredi Kartı ödeme yöntemleri dışında istediğiniz kadar farklı ödeme düğmesi eklenebilir. Özellikle kapıda ödeme ile satış yapan işletmelerde bu özellik sayesinde kargo firmalarınıda biriken bakiyelerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Satış tutarı bölme özelliği, yapılan her alışverişin örneğin bir kısmını nakit bir kısmını kredi kartı ile tahsil etmenizi sağlar.

Yabancı turistlere hizmet veren işletmeler için satış tutarının dolar, euro ve sterlin karşılıkları günlük kur üzerinden gösterilmektedir.

Yazarkasa entegrasyonu (opsiyonel) ile ürünlerinizin yazarkasaya transferleri otomatik olarak yapılabilir. Her satış sonunda doğrudan yazarkasa fişinin yazdırılması sağlanmaktadır. BarkodSis Kobi Programı Sharp ER-A 227 T, Sharp ER-495-T, TeknoKasa TKS-12, TeknoKasa TKS-20 ve Hugin Alpha 425TX yazar kasalar ve Hugin VX675 yeni nesil yazarkasa pos ile uyumludur.

 

Paket Servis


Seri satış yapan, telefon ile sipariş alan işletmeler için çok kullanışlıdır. Barkod kullanmadan, Ana Yemekler, Aperatifler, Burger, Deniz ürünleri gibi bir çok farklı kategoriler oluşturarak bu kategoriler içine ürünlerini ekleyebilirsiniz. Hızlı satış tuşlarını kullanarak seri satışlar yapabilir, her satış sonunda teslimat fişi ve yazarkasa fişlerinin çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Caller ID modülü (opsiyonel)'nün kullanılması durumunda, telefon eden müşteri program tarafından tespit edilerek müşterinin adı soyadı ve adres bilgileri satış ekranına otomatik aktarılır. Bu sayede vakit kaybetmeden müşteri siparişleri alabilir. Birden fazla telefon hattının olması durumunda her hattın farklı bir bilgisayara aktarılarak birden fazla noktadan sipariş alınabilmektedir.

 

Stok Kartları


Stok kartılarınızı, stoklarınızın alış ve satış fiyatlarını girebilirsiniz. Stoklarınızı Marka, Çeşit ve Grup basında kategorilere ayırabilirsiniz. Barkodu olmayan ürünler için program tarafından otomatik barkod oluşturulmasını sağlayabilir, tüm barkodlar için barkod etiket veya raf etiketleri bastırabilirsiniz. EAN-8, EAN-13, UPC-E, UPC-A, KG. Barkod, IMEI, CODEBAR, CODE-39 ve CODE-128 barkodları kullanılabilmektedir.

Paralel barkod özelliği sayesinde bir ürün altında istediğiniz kadar farklı barkod tanımlayabilir, her barkod için ölçü birimi, katsayı, alış ve satış fiyatları girebilirsiniz. Bu sayede bir ürünü örneğin adet, paket ve koli bazında satabilirsiniz. Farklı barkodlardan işlem yapılsa da stok aynı ürün üzerinden takip edilmektedir.

 

Seri No Takip


Cep telefonu, bilgisayar parçaları gibi seri no veya imei no ile satış yapan işletmeler tarafından kullanılabilir. Alış faturası ile giriş yapılırken her cihazın seri numarası kaydedilir. Perakende veya toptan satışlarda cihazların seri numaraları ile çıkışları yapılabilir.

Seri No Sorgulama özelliği ile cihazın hangi tarihde satıldığı, satış tarihinden bu yana geçen süresi ve alım, satış futuraları kolaylıkla bulunabilir. Her stok kartında satılan ve stokda olan cihazları seri noları ile izlenebilir.

 

Ürün Birleştirme - Karma Koli


BarkodSis Kobi programında tanımlı stoklarınızı karma koli veya menü şekline getirerek satış yapmanızı sağlar. Karma koliler stok kalemlerinizden oluşan yeni bir stok olarak tanımlanır. Karma koli içinde olacak stokların adet ve satış fiyatlarını belirleyebilirsiniz.

Bu sayede birkaç kalemden oluşan menülerinizi veya yılbaşı sepetleri gibi ürünleri tek barkodla satabilirsiniz.

 

Plasiyer Takibi


Firma içinde veya firma dışında satış yapan personelin yaptığı satışları takip edebilir, aylık ya da birleyeceğiniz tarih aralıklarında hangi plasiyerin ne kadarlık satış yaptığını kolayca görebilirsiniz. Tüm satış işlemleri için, işlem bazında satış elemanı belirtilmesi ile, satış elemanlarınızın performansını ve primlerini gözlemleyebilirsiniz.

 

Para Puan Uygulaması (Opsiyonel)


İşletmelerin vazgeçilmez satış/pazarlama enstrümanlarından biriside günümüzde Para Puan uygulamalarıdır. Müşteri sadakati ve rekabet unsurlarından dolayı işletmeler bu enstrümanı sıkça kullanmaktadırlar.

BarkodSis Kobi programı, müşterilerinizin müşteri kartlarıyla yapacakları alışverişler karşılığında para puan kazanmalarını ve söz konusu para puanları, ücretsiz mal ya da alışveriş tutarından tenzil ederek kullanabilecekleri bir sistem sunmaktadır.

Her müşteri için farklı para puan oranı belirlenebileceği gibi tüm müşeriler veya müşteri grupları için farklı oranların belirlenmesi mümkündür.

 

Planlı İndirimler


Belirleyecek olduğunuz tarih aralığında istediğiniz ürünleri indirime sokabilirsiniz. İndirim başlama ve bitiş tarihlerini belirlemeniz indirimin otomatik olarak başlamasını ve bitmesini sağlayacaktır. İndirime giren her ürün için indirim oranı ve iki al bir öde gibi tanımlar yapabilirsiniz.

 

Kilogramlı Ürünler


BarkodSis Kobi programı teraziler tarafından basılan barkodları tanır. Terazinin barkod baskı özelliği olmasa bile kilogramlı ürünlerin satışını yapmanıza imkan tanır. Digi marka barkodlu teraziler ile entegre çalışır. Bu sayede terazilere ürün yüklemeleri program tarafından gerçekleştirilir. Diğer marka terazilere aktarım için ürün dosyaları oluşturur.

 

Logo Yazılım ürünleri ile XML entegrasyonu


Logo Go Plus , Logo Tiger, Logo Tiger Plus ve Logo Tiger Enterprise sürümleri ile BarkodSis Kobi Perakende satış ekranı entegre çalışabilmektedir.

Tek tıklama ile Logo programındaki stok kartlarınızı BarkodSis Kobi programına taşıyabilir, BarkodSis Kobi programının perakende satış ekranı ile hızlı ve kolay birşekilde satışlarınızı yapabilirsiniz.

Gün sonunda yapılan satışlara ait faturaları yine tek tıkla Logo programına kolayca aktarabilirsiniz.

Diğer bir yazılımızı olan Logo Hızlı Satış Programı ise yapılan satışları doğrudan Logo programına perakende satış faturası olarak kaydetmektedir. Bu yazılım hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

IdeaSoft Akıllı E-Ticaret Stok ve Sipariş Entegrasyonu


BarkodSis Kobi programı İdeaSoft E-Ticaret yazılımları ile entegre çalışabilmektedir. Kobi programında kayıtlı stoklarınızı kolayca e-ticaret sistemine aktarabilir, E-ticaret sisteminizde oluşan siparişlere zahmetsizce fatura kesebilirsiniz.

E-ticaret sistemini 15 gün süreyle ücretsiz test edebilirsiniz. Ücretsiz hesabınızı açmak için lütfen buraya tıklayınız.

 

Toplu SMS Gönderimi


Programda kayıtlı müşterilerine istediğiniz zaman toplu sms göndererek reklam, kampanya ve duyurularınızı hızlı ve kolay bir şekilde iletebilirsiniz.

 

MAKROCELL YAZILIM


1999 yılında amatör bir ruhla başlayan yazılım hayatımızı; müşterilerimizden gelen ihtiyaç ve talepler doğrultusunda geliştirdik. Bu ihtiyaç ve talepler, farklı sektörlere ilişkin farklı yazılımları geliştirmemize neden oldu.

Aynı ruhu koruyarak; müşterilerimize artı değer katan, kaynaklarını etkin bir şekilde kullanmalarını sağlayan, sektörlerindeki yazılım ihtiyaçlarını karşılayan, iş verimini ve rekabet gücünü arttıran yazılımlar geliştirmeye devam etmektir. Bilişim sektöründe kalıcı bir büyüme sağlayarak farklı hizmet anlayışı ile Adından Söz Ettiren bir yazılım firması olmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

ÖZEL YAZILIM PROJELERİ


Piyasada bulunan paket programlar o sektörlerde faaliyet gösteren firmaların ortak ihtiyaçları göz önüne alınarak geliştirilmektedir. Oysaki aynı sektörde faaliyet gösteren firmaların şirket içi işleyişleri farklılıklar gösterebilileceği gibi mevcut yazılımla birlikte çalışacak ilave uygulama ihtiyaçlarıda doğabilir.

Özel yazılım ihtiyacı olan her işletme için beklenti ve ihtiyaçlarına özel yazılımlar üretmekteyiz.

NEDEN BARKODSİS KOBİ?

Bilgisayar bilgisi olsun olmasın herkez tarafından kolayca barkodlu satış yapılmasına imkan sağlar.
Yazarkasalar, teraziler, el terminalleri, dokumatik bilgisayarlar, caller id cihazları gibi teknolojik yeniliklere uyum sağlar.
Modüler yapısı ile ihtiyaçlarınız dışındaki modüller için para ödemeniz gerekmeyeceği gibi ihtiyaç anında ilave edilen modülleri ile size uyum sağlar.
Kullandığı lisanslama modeli ile bilgisayar ve parça değişimlerinden etkilenmez.

Kırtasiye Programı ile yapabileceklerinizden bazıları

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı her ürün için istenilen sayıda farklı barkod girişi yapılarak, farklı ölçü birimlerinde işlem yapılabilir.

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı seri No takip özelliği ile cep telefonu, bilgisayar parçaları gibi ürünlerin garanti süresi ve envanter takibini yapabilirsiniz.

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı tüm stoklarınızın minimum stok seviyeleri kontrol altına alabilirsiniz.

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı stok sayım, Mal alım ve satış işlemleri için Windows Mobile tabanlı el terminalleri ile çalışabilirsiniz.

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı ağırlık ölçülü terazi ürünleri için NPlu barkodlar tanımlayarak kullabilirsiniz.

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı terazinizin barkod baskı özelliği olmasa bile kilogramlı ürünlerin satışını yapabilirsiniz.

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı açık hesap satış yaptığınız müşterilerinizi takip edebilirsiniz.

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı müşterilerinize barkodlu plastik kart vermeniz durumunda bu kartları müşteriler ile ilişkilendirebilirsiniz.

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı ile müşteriye özel farklı satış fiyatı seçebilirsiniz.

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı ile ihtiyaçlarınıza göre sınırsız sayıda ödeme türü tanımlayabilirsiniz. Tanımlanan ödeme türlerini hızlı satış ekranında kullanabilirsiniz.

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı ile ürünlere toplu şekilde Barkod ve Raf Etiket Baskısı yapabilirsiniz.

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı ile hızlı satış tuşları tanımlayabilirsiniz. Hızlı satış tuşlarını kategorilere ayırabilirsiniz.

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı mevcut ürünlerin stok takibini kolaylaştırır.

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı mağazanızda bulunan ürünlerin fiyatlarını ezberlemekten kurtarır.

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı müşterilere hatalı fiyat verilmesini engeller.

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı ürün alımı yaparken ürün mevcutlarını görerek sipariş vermenize yardımcı olur.

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı plasiyer takibini kolaylaştırır.

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı geçmişse dönük detaylı raporlar almanızı sağlar.

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı ürün kar marjlarınızı ayrıntılı olarak ayarlamanızı sağlar.

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı işinizi profesyonelce yapmanıza yardımcı olur ve size zaman kazandırır.

Kırtasiye Programı işletmenize ve geleceğine yön vermenize yardımcı olur.

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı işletmenize ve geliceğine yön vermenizi sağlar.

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı ile müşterilerinize limit açıp veresiye kart verebilirsiniz.

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı ofis bilgisayarlarınız ile kullanılabilir.

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı ile yazarkasa bağlantısı yapabilirsiniz

Kırtasiye Programı hemen kurulur ve kullanılır.

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı günlük kazanç ve zararınızı gösterir.

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı ile barkodsuz ürünlere barkod tanımlar ve barkod basabilirsiniz.

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı ile depo stoklarını takip edersiniz.

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı ile barkodlu teraziler kullanabilirsiniz.

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı ile personeller için kısıtlamalar yapabilirsiniz.

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı ile müşterilere bilgi fişi verebilirsiniz.

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı ile cari bakiyeleri takip edebilirsiniz.

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı ile mal sayımı envanter yapabilirsiniz.

Müşterimiz Diyor ki

Piyasa da ve nette araştırmadık, karıştırmadık yer bırakmadık. Diğer programlar en güzelini yapalım derken çok karışık arayüzlere sahipti. Daha sonra BarKodSis Kobi yi bulduk.

1 yıla yakın süredir kullanıyoruz programın sağladığı avantajlar ve kolay satış ekranları sayesinde program şimdiden parasını çıkarttı ve teknik destek konusunda terddütsüz olun.

Demosuna baktım sanki yıllardır kullanıyrmusum gibi çok çabuk kavradım ve bencede çok güzel bir yazılım olmuş tamamen kullanıcıyı düşünmüşler çok beğendim.